• +90 506 162 5746

Hakkımızda

Çağdaş teknoloji ışığında bilgili ve güler yüzlü personelimizle kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilen,kaliteli,hızlı ve yeniliklere açık bir inşaat şirketi olmaktır.

Yılların tecrübesiyle müşterilerinin temel ihtiyaçları doğrultusunda modern, konforlu ve güvenli yaşam alanları üreten firmamız, şehrimizin farklı bölgelerinde hayata geçirdiği onlarca proje ile sektörün en güvenilen şirketlerinden biridir.

İnşaat müteahhitliği ve ona bağlı olan yan sektörlerde; Çevreye saygılı, Sağlık ve Emniyeti hep ön planda tutan, Kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak, Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak. Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel şirket olarak yetenek ve bilgilerimiz sunmak.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Abdullah Avci İnşaat kuruluşundan bu güne “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.